Vezni fudbaler Verone Ivan Ilić postigao je prvi gol u Seriji A na utakmici protiv Intera, ali su gosti odneli sva tri boda nakon trijumfa rezultatom 2:1.

Inter je prvi stigao u vođstvo nakon što je Lautaro Martinez na asistenciju Ašrafa Hakimija postigao gol u 52. minut, ali je Verona uzvratila samo 12 minuta kasnije.

Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Ivan Ilić, iskoristio je veliki kiks golmana Intera Samira Handanovića, pa je posle centaršuta sa desne strane u 63. minutu izjednačio na 1:1.

Fudbaler Mančester sitija koji je letos došao na pozajmicu u Veronu stigao je tako do svog prvog gola u Seriji A, ali ekipa nije uspela da sačuva makar bod.

Inter je samo šest minuta nakon izjednačenja stigao do pobede kada je na asistenciju Marcela Brozovića, Milan Škrinjar postavio konačan rezultat.