Oglas

epa10593242 Barca player Kyle Kuric in action Isaiah Taylor (L) of Zalgiris, during the first match of the EuroLeague quarterfinals between Barcelona and Zalgiris, in Barcelona, Spain, 26 April 2023.  EPA-EFE/Enric Fontcuberta
Foto: EPA-EFE/Enric Fontcuberta
Foto: EPA-EFE/Enric Fontcuberta

Dubai pred Zvezdu spremio još jedno pojačanje?

19. sep. 2024. 09:15

Košarkaški klub Dubai željno iščekuje nedelju kada će od 17 časova debitovati u ABA ligi i to na domaćem terenu protiv Crvene zvezde. Činilo se da su zatvorili roster, ali sada su se pojavile informacije da se sprema još jedna "bomba" i to baš pred meč sa Zvezdom.

Oglas

Naime, Amerikanac Ajzea Tejlor bi trebalo da postane uskoro novi igrač ekipe trenera Jurija Golemca prema pisanju “Basketnewsa”.

Tejlor je u prošloj sezoni igrao u Kini za Šandži Longs, dok je beležio prosečno 12,4 poena i 5,5 asistencija po meču.

Amerikanac je već nastupao za timove u Evropi pošto je igrao za Efes, Žalgiris, Mursiju i Makabi Rišon.

Studirao je na Univerzitetu Teksas Longhorns na kojem je proveo tri godine, posle čega je u NBA igrao za Hjuston i Atlantu, pre dolaska u Evropu.

Dubai je nedavno doveo i Davisa Bertansa, bivšeg igrača Partizana, te je pokazao ozbiljne ambicije kao što je i najavljeno iz kluba.







BONUS VIDEO Bravure Nikole Jokića







Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare