Kvalitetan prijateljski meč

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Zenita 3:1 u prijateljskom meču koji je odigran u Sankt Peterburgu na Gasprom Areni.

U prvom poluvremenu beogradski klub je igrao bolje i imao više šansi iz kojih je došao i gol Ibrahima Mustafe u 23. minutu.

U drugih 45. minuta ruska ekipa je namentula svoj tempo i za 13 minuta postigla tri gola.

Prvo Aleks Sutormin u 61. minutu, potom Aleksandar Erokin u 64. minutu i Gustavo Mantuan koji je u 74. minutu postavio konačni rezultat.

Vezni igrač Crvene zvezde Ibrahim Mustafa izjavio je nakon meča da je srećan zbog prvog gola za crveno-bele.

„Srećan sam zbog pogotka. Ovo mi je prvenac u Zvezdinom dresu, tako da ću zauvek pamtiti ovaj dan. Drago mi je što sam uspeo da se upišem u strelce protiv velikana kao što je Zenit“, izjavio je ganski fudbaler.