Crveno-beli se pretplatili na evrogolove protiv Novog Pazara.

Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Novi Pazar u slavljeničkom raspoloženju, a to kao da je posebno inspirisalo izabranike Miloša Milojevića, koji su u drugom poluvremenu do vrha zatrpali mrežu gostiju.

Nakon što je prvo poluvreme okončano rezultatom 2:1 za domaći sastav, većih uzbuđenja nije bilo sve do 73. minuta, kada je na scenu stupio Gelor Kanga.

Iako je par trenutaka ranije sedeo na travi nakon jednog duela i nezgodnog udarca, Zvezdin Gabonac je došao do lopte na ivici kaznenog prostora gotovo momentalno nakon što je ustao, napravio korak i savršeno raspalio za 3:1, što mu je bio drugi gol na utakmici.

Samo četiri minuta kasnije u strelce se upisao i Aleksandar Katai, lobovavši golmana Novog Pazara Lazara Slavkovića.

Crveno-beli su slavili sa 5:1, nakon što je šut Marka Rakonjca, inače strelca prvog gola na utakmici, Slavković nespretno nogom sproveo u sopstvenu mrežu.