Srpski fudbaler Dušan Vlahović pokazao je i u Ligi šampiona kvalitet i klasu zbog koje je doveden u Juventus.

Njegov tim se u drugom kolu elitnog takmičenja sastao sa Lajpcigom, nimalo naivnim rivalom iz Nemačke i pratio ga je maler tokom čitave utakmice.

Da nije bilo veoma raspoloženog Vlahovića, torinska „stara dama“ bi izgubila meč glatko.

Vlahović je dao dva gola u tom meču i oba puta je morao da vraća svoj tim „iz mrtvih“.

Prvi put je špic Juventusa pogodio metu u 50. minutu kada je pred golom sa mnogo osećaja dočekao loptu koju je poslao Andrea Kambijaso.

Sjajno je Dušan ispratio centaršut Kambijasa i iz trka samo okrznuo loptu vrhom levog stopala za 1:1.

Pre toga je Benjamin Šeško već postigao efektan pogodak za Lajpcig na asistenciju Loisa Opende i to od prečke u 30. minutu.

BONUS VIDEO: Gol Bonifejsa za pobedu 4:3