Mladi fudbaler Crvene zvezde Kosta Nedeljković nije završio "evropski derbi" na Marakani.

Sastali su se Zvezda i TSC, učesnici Lige šampiona i Lige Evrope, u meču osmog kola domaćeg šampionata, a Nedeljković je izvukao najdeblji kraj u prvom poluvremenu.

TSC je posle dvadesetak minuta igre imao slobodan udarac i centaršut posle kog je mladi bek glavom krenuo tamo gde je Josip Ćalušić krenuo nogom.

Namere nije bilo, ali je udarac bio jak i sudija Milan Mitić je igraču TSC-a odmah pokazao žuti karton.

Odmah su i iz Zvezde signalizirali da Nedeljković mora van igre, pa ga je na terenu zamenio Lazar Nikolić.

Ćalušić se izvinio za nesmotren potez kojim je raskrvario glavu protivniku, a TSC je nedugo nakon toga zapretio centaršutem Ćirkovića baš po toj strani sa koje je otišao Nedeljković zbog povrede.

Srećom, čini se da je Nedeljković, momak koji je skorije počeo da dobija konstantniju priliku od Baraka Bahara, prošao bez ozbiljnije povrede, iako je situacija delovala zastrašujuće.

Zvezda i TSC su u tom delu igre bili izjednačeni, pošto je semafor do poluvremena pokazivao rezultat 0:0.

BONUS VIDEO: Etaru poništen gol u nadoknadi