Fudbaleri Vest Hema savladali su Čelsi u londonskom derbiju (3:2) koji je obeležilo sijaset uzbuđenja.

Izabranici Frenka Lamparda poveli su iz jedanaesterca koji je iznudio Pulišić u 42. minutu, a rutinski ga je realizovao Vilijan.

Ipak, samo pet minuta kasnije, u sudijskoj nadoknadi, Suček je odlično reagovao na drugoj stativi i loptu koju je iz kornera poslao Bouen prosledio u mrežu.

Potpuni preokret domaćinu doneo je Antonio u 51. minutu, a Bouen je upisao drugu asistenciju, međutim rezultatsku klackalicu nastavio je Vilijan savršeno izvedenim slobodnim udarcem.

Ipak, pobedu Vest Hemu doneo je Jaromalenko odlično realizovanom kontrom u 89. minutu i tako doneo značajne bodove „čekićarima“ u borbi za opstanak, dok je Čelsi poziciju koja vodi u Ligu šampiona doveo u pitanje jer je ostao na samo dva boda ispred Mančester junajteda.