Sjajno.

Fenomenalan pogodak postigao je bivši fudbaler Partizana, a sadašnji Real Sosijedada, Umar Sadik.

Njegov klub je savladao Sevilju na domaćem terenu rezultatom 2:1 u 14. kolu La lige.

Igrao se 22. minut, kada je Nigerijac iz velike udaljenosti uputio snažan šut, i na fenomenalan način savladao srpskog golmana, Marka Dmitrovića.

To je bio drugi gol na utakmici. Sosijedad je došao do prednosti u 3. minutu autogolom Dmitrovića. Sevilja je uspela da smanji razliku u 60. minutu preko Jusef En Nesirija, ali više od toga nije mogla.

U nastavku, dvojica iz redovima gostiju dobili su po crveni karton i to Serhio Ramos i Hesus Navas. Ramosu je to bio drugi žuti, a Navvas je zaradio direktan crveni karton. To se dešavalo u 88. minutu.

Sosijedad je peti na tabeli sa 25 bodova dok je Sevilja 15. sa 12.