Pobeda Aston Vile.

Fudbaleri Aston Vile slavili su na gostovanju Totenhemu 2:1 u 13. kolu Premijer lige.

Domaći su došli do prednosti fantastičnim golom Đovanija Lo Selsa u 22. minutu. Njemu je posle kornera loptu odložio Pedro Poro. Nakon toga, Argentinac je raspalio i pogodio mrežu Emilijan Martineza.

Oli Votkins je izjednačio u 24. minutu, ali je ovaj pogodak poništen zbog ofsajda nakon intervencija sudija iz VAR sobe. Pau Tores je doneo rezultatski egal u sedmom minutu sudijske nadoknade nakon slobodnog udarca Daglasa Luiza.

Preokret je doneo Votkins u 61. minutu na asistenciju Jurija Tilemansa. Totenhem je imao nekoliko odličnih šansi da postigne drugi gol, međutim nije ih iskoristio.

Pored onog Votkinsovog, videli smo još tri poništena gola. Sva tri su postigli domaći, tačnije Hjung-Min Son.