Stefan Mitrović, reprezentativac Srbije, bio je strelac jedinog gola u pobedi Strazbura nad Dižonom (1:0), u četvrtom kolu francuskog šampionata.

Bila je to prva pobeda Strazbura, a na nju će još čekati golman Predrag Rajković i njegov Rems.

Početak lige je katastrofalan za ovaj tim s obzirom da imaju tri vezana poraza i samo jedan osvojem bod u remiju u 1. kolu protiv Monaka. Rems je ovog puta izgubio od Meca sa 2:1, a od 50. minuta igrao je i sa igračem manje jer je isključen Muntesi.

Rajkovićev tim je bio blizu da osvoji jedan bod, međutim, Ibrahim Niane, strelac i prvog gola u 18. minutu, zatresao je mrežu Rajkovića u 88. minutu.

Monpelje za koji nastupa Mihailo Ristić upisao je treću uzastopnu pobedu. Ovog puta bio je bolji od Anžea (4:1), a Ristić je odigrao svih 90 minuta na svojoj poziciji na levoj strani terena.

U ekipi Monpeljea igrao je još jedan bivši fudbaler Crvene zvezde, Damijen le Talek, koji je zamenjen u 74. minutu utakmice.