EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Sautemptona i Totenhema odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 28. kola Premijer lige.

Portugalac Pedro Poro je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena doneo prednost „pevcima“, ali je Če Adams izjednačio u već prvom minutu nastavka.

Golovima Harija Kejna u 65. i Ivana Perišića deset minuta kasnije, Totenhem je poveo sa 3:1, ali je domaći tim do kraja ipak stigao do boda.

Prvo je u 77. minutu Tio Volkot smanjio prednost gostujućeg tima, a potom je Džejms Vord-Praus bio bio siguran sa penala u 93. minutu za konačnih 3:3.

Totenhem je i dalje četvrti na tabeli Premijer lige sa 49 bodova, dok je Sautempton poslednji sa 23 osvojena boda.

Fudbaleri Brentforda i Lestera odigrali su nerešeno 1:1 u istom treminu.

Prvo je Matijas Jensen u 32. minutu doveo Brentford u vođstvo, a izjednačenje i bod Lesteru doneo je Harvi Barns u 52. minutu.

U preostale dve utakmice, fudbaleri Aston Vile su na svom terenu slavili protiv Bornmuta sa 3:0, dok je Lids u gostima pobedio Vulverhempton sa 4:2.