Napadač Flore Rauno Sapinen, Foto: EPA-EFE/Radek Pietruszka

Fudbaleri Anortozisa i Flore remizirali su 2:2 u duelu trećeg kola Lige konferencije grupe B u kojoj se nalaze još i Partizan i Gent.

Povela je ekipa sa Kipra golom srpskog napadača Miloša Deletića u 25. minutu, da bi na 2:0 ubrzo povećao Slovenac Denis Popović.

Do kraja prvog dela igre napadač Flore Sapinen je smanjio vođstvo Anortozisa.

I u drugom delu igre Anortozis je bio bolji rival, ali su gosti ipak uspeli da stignu do izjednačenja. Strelac je bio ponovo Sapinen u 80. minutu.

Obe ekipe su ovim remijem upisale po prvi bod u grupi, dok će se borba za prvo mesto, po svemu sudeći, odvijati između Partizana i Genta, koji su prethodno slavili protiv obe ekipe.

GRUPA B

Anortozis – Flora 2:2 (2:1)

(Deletić 25, Popović 28 – Sapinen 38, 80)

21:00 Partizan – Gent

(function (el) { window.addEventListener(„message“, (event) => { if (event.origin.startsWith(„https://www.sofascore“)) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + „px“; } } }); })(document.getElementById(„sofa-standings-embed-93698-37074“));