Fudbaleri Kadiza i Espanjola odigrali su nerešeno 2:2, u 21. španske kolu La Lige.

Poveo je Espanjol golom Manua Morlanesa u 10. minutu, da bi izjednačenje Kadizu doneo Alvaro Negredo golom u 55. minutu.

Kadiz je preokrenuo rezultat golom Ivana Aleha u prvom minutu sudijske nadoknade vremena, da bi pet minuta kasnije Raul de Tomas postigao gol i postavio konačnih 2:2.

Kadiz je na predposlednjoj, 19. poziciji sa 15 osvojenih poena, a Espanjol je na 11. mestu sa 27 poena.

U sledećem kolu, Kadiz će gostovati Levanteu, dok će Espanjol dočekati Betis.

Betis je pobedio na svom terenu ekipu Alavesa sa 4:0, u utakmici 21. kola španske Primere.

Betis je upisao 11. pobedu u domaćem šampionatu i treći je na tabeli sa 37 bodova, dok je Alaves na 18. poziciji sa 20 bodova manje.

Domaći tim je pitanje pobednika na ovom meču rešio posle prvog poluvremena golovima Borhe Iglesijasa u 11. i 41. i Serhija Kanalesa u 29. minutu. Konačnih 4:0 postavio je Huanmi u 54. minutu.

Fudbaleri Betisa će u narednom kolu Primere gostovati Espanjolu, dok će Alaves dočekati Barselonu.