radnik dezinfikuje stative na fudbalskom terenu

Nestvaran meč je odigran u pretkolu nacionalnog kupa u Hrvatskoj, akteri su bili NK Gaj iz Mača i NK Lika '95 iz Korenice, a rezultat - 20:2.

Index.hr piše da su domaćini, koji se takmiče u 3. fudbalskoj ligi Hrvatske, bili veliki favorit protiv ličkog županijskog ligaša, ali da će morati da sre dobro prekopaju fudbalske arhive ovog takmičenja da bi se otkrilo kad je poslednji put neko postigao 20 golova u jednoj takmičarskoj utakmici u hrvatskom fudbalu.

Raspucani domaćini su, dakle, već u 4. minutu vodili 2:0, u 15. je bilo 5:0, a već na poluvremenu Gaj je vodio 10:2.

Još deset golova Zagorci su postigli u nastavku, a najbolji igrači bili su Bruno Rihtar i Martin Šaban, koji su postigli po pet golova.