Fudbaleri Vulverhemptona odigrali su nerešeno protiv Totenhema u poslednjoj utakmici nedeljnog programa engleske Premijer lige.

Utakmica 15. kola na Molinju stadionu završena je rezultatom 1:1, a domaći tim izvukao se u poslednjih pet minuta.

Totenhem je poveo već u prvom minutu kada je na pas Bena Dejvisa, Tanguj Ndombele udarcem sa dvadesetak metara savladao Patrisija.

Ekipi Žozea Murinja smešila se pobeda, ali je domaći tim u 86. minutu nakon kornera koji je izveo Neto stigao do gola preko Romana Saisa.

Vulverhempton je imao veliku priliku za pobedu, ali je u petom mintu nadoknade talentovani Portugalac Fabio Silva slabo zahvatio loptu glavom na petercu.

Totenhem je ostao bez pobede na četvrtoj uzastopnoj utakmici u ligi pa je skliznuo na peto mesto, dok je ekipa Nunja Espirita Santa stigla do 20. boda i trenutno je na 12. mestu.