Foto ilustracija: Printscreen Youtube / Fudbal Zapadne Srbije

Na stadionu "Radomir Antić" u Užicu fudbalska "koplja" ukrstile su ekipe Slobode i Sušice, ali su "sevale" i pesnice.

Nemile scene viđene su na meču Srpske lige „zapad“ pred oko 500 gledalaca, u meču u kom je Sloboda pobedila sa 2:0, a trener golmana užičkog tima udario šefa stručnog štaba svoje ekipe.

Na terenu se igrao petnaesti minut kada je Veljko Simić pored terena pritrčao treneru Goranu Đukiću i udario ga pesnicom u glavu.

Kako piše Sportski žurnal, Đukiću su od siline udarca spale naočare, a na licu mesta su se ubrzo našli i redari i sudije.

Simić je posle udarca samo otrčao sa stadiona „Radomir Antić“, na kom se ubrzo našla policija, uzimajući izjave od očevidaca incidenta, kamermana i komentatora lokalne televizije.

Delegat je kasnije konstatovao da je glavni sudija hteo da dodeli karton Simiću, ali da nije stigao jer je ovaj pobegao.

Inače, Sloboda je, posle nesadržajnog prvog poluvremena, povela golom Jankovića u 60. i Arsenijevića u 68. minutu.

Žurnal piše da Dragan Marjanović, član uprave Slobode, nije hteo da komentariše incident koji se desio, pre nego što se čelnici kluba sastanu.

BONUS VIDEO: Najzanimljiviji detalji utakmice Francuske i Španije u Ligi nacija