Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Brešu sa 6:0, u utakmici 29. kola Serije A.

Inter je poveo u petom minutu golom Ešlija Janga, na asistenciju Aleksisa Sančesa, koji je udvostručio prednost u 20. minutu iz penala.

Treći gol postigao je Danilo Dambrozio u 45. minutu na dodavanje Janga, a zatim je strelac bio Roberto Galjardini, posle nove asistencije Sančesa.

Peti gol postigao je Kristijan Eriksen u 83. minutu, a konačan rezultat postavio je Antonio Kandreva u 88. minutu, na dodavanje Eriksena.

Inter ima 19 pobeda i treći je na tabeli sa 64 boda, četiri manje od drugoplasiranog Lacija i osam manje od vodećeg Juventusa.

Breša je poslednja na tabeli sa 18 bodova.

Bolonja i Kaljari odigrali su nerešeno 1:1.

Kasnije igraju: Fjorentina – Sasuolo, Leče – Sampdorija, Spal – Milan i Verona – Parma.