Fudbaleri Čelsija pobedili su na gostujućem terenu Vulverhempton sa 6:2, u meču drugog kola Premijer lige.

U ekipi Čelsija tri gola postigao je Noni Madueke, u 49, 58. i 63. minutu, a kod sva tri gola asistirao mu je Kol Palmer.

Palmer je postigao gol u 45. minutu, a strelci za londonski klub bili su još Nikolas Džekson u drugom minutu i Žoao Feliks u 80.

Golove za Vulverhempton postigli su Mateus Kunja u 27. minutu i Jorgen Strand Larsen u šestom minutu nadoknade prvog poluvremena.

To je prva pobeda Čelsija u ligi i sa tri boda zauzima sedmo mesto na tabeli.

Vulverhempton je pretrpeo drugi poraz i pretposlednji je bez bodova.

Fudbaleri Bornmuta odigrali su u istom terminu na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Njukasla.

Domaći su poveli golom koji je Markus Tavernije postigao u 37. minutu, a bod Njukaslu obezbedio je Entoni Gordon u 76.

Njukasl ima četiri boda na petom mestu, a Vulverhempton je 14. sa dva boda.

BONUS VIDEO Kafana Crvena zvezda u Parizu: Novak je tu, nema više Putina i Karađorđa