Minimalan poraz.

Šerif iz Tiraspolja poražen je u prvoj utakmici osmine finala Lige konferencija kao domaćin od francuske Nice minimalnim rezultatom.

Jedini gol postigao je mladi Marokanac Ajub Amraui, u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena na asistenciju Kefrena Tirama. Šerif je tokom čitave utakmice bio konkretniji o čemu govori i podatak da su uputili 14 šuteva na gol, naspram šest koliko puta je šutnula Nica. Uspela je moldavska ekipa da postigne gol u 87. minutu, ali je on poništen zbog ofsajda.

Šerif će morati da juri zaostatak u revanšu koji je za sedam dana

Šerif je u prethodnoj rundi izbacio Partizan. Nakon 1:0 u Moldaviji u korist beogradske ekipe, na stadionu u Humskoj bilo je 3:1 za ekipu iz Moldavije.

Nica je takođe igrala sa Partizanom u ovom takmičenju u okviru grupe D. Ostvarila je pobedu na domaćem terenu 2:1, dok je u Beogradu bilo 1:1.

21.00 Leh Poznanj – Đurgarden

BONUS VIDEO VAR poništio spektakularan gol Danijela Aleksića, majstoriju „rabonom“ kakva se retko viđa