Sjajni Real, još bolji Sadik.

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom terenu Betis sa 2:1, u utakmici četvrtog kola španskog prvenstva.

Real je poveo u devetom minutu kada je strelac bio Vinisijus Žunior, a izjednačio je Serhio Kanales u 17. minutu. Pobedu Realu doneo je Rodrigo pogotkom u 65. minutu.

Real je prvi na tabeli sa svih 12 bodova iz četiri utakmice, a Betis je pretrpeo prvi poraz u prvenstvu i drugi je na tabeli sa devet bodova.

Fudbaleri Majorke i Đirone odigrali su nerešeno 1:1.

Domaća Majorka povela je golom Antonija Railja u 87. minutu, a bod Đironi obezbedio je Samjuel Sais pogotkom iz jedanaesterca u drugom minutu nadoknade vremena.

Majorka ima pet bodova na 10. mestu na tabeli, a Djirona ima bod manje na 12.

Fudbaleri Real Sosijeda i Atletiko Madrida odigrali su u San Sebastijanu nerešeno 1:1.

Poveo je Atletiko golom Alvara Morate u petom minutu, da bi Sosijedad izjednačio u 55. minutu pogotkom bivšeg igrača Partizana Umara Sadika.

Obe ekipe su posle četiri odigrana kola upisale po dve pobede, jedan remi i jedan poraz.

U narednom kolu Sosijedad će gostovati Hetafeu, dok će Atletiko dočekati Seltu.