Fudbaleri Monaka i Remsa su remizirali rezultatom 2:2 u prvom kolu francuske Lige 1.

Predrag Rajković, reprezentativac Srbije i najbolji golman za proteklu sezonu, primio je dva gola na startu lige.

On je kapitulirao dva puta za manje od deset minuta.

Prvi gol za Monako je u drugom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena postigao Aksel Disasi, a u 55. je strelac bio Benoa Badiašil.

Vredi istaći i da je Rajković imao tri odbrane, kao i da je njegova odbrana dozvolila čak 22 udarca na gol protivniku.

Prethodno su fudbaleri Remsa postigli dva pogotka, u petom minutu je strelac bio Bulaje Dia, a u 21. je gol postigao El Bilal Ture.

Potencijalni reprezentativac Srbije Strahinja Pavlović je sa klupe pratio celu utakmicu i moraće da sačeka na svoj debi za Monako.