Navijači su se obrušili na Mančester junajted i Kristijana Ronalda posle ispadanja u FA kupu od Midlzbroa.

Ljubitelji fudbala i nešto manje lika i dela portugalskog majstora, rugaju mu se zbog promašenog penala u meču sa Midlzbroom.

Junajted je u petak uveče poražen posle penala u 16-ini finala FA kupa, nakon što je u regularnom delu meča bilo 1:1.

Ronaldo je u 20. minutu promašio jedanaesterac i premda je Džejdon Sančo doneo prednost „đavolima“ u 25. minutu, oni su poraženi.

Met Kruks je poravnao rezultat u 64. minutu, a posle produžetaka se ušlo u penal seriju iz koje je Junajted izašao kao poražen.

Kristijano je pucao pored gola, a navijači su se okomili na njega govoreći da je „Penaldo stvarno gotov“, drugi komentarišu da više ne može da radi ni „jedinu stvar zbog koje je ostao relevantan“, a treći traže da se „svi smeju Ronaldu“.

Na tribinama Old Traforda se radovalo oko devet hiljada gostujućih navijača, dok su na društvenim mrežama nastavili da „razapinju“ Portugalca.

BONUS VIDEO: Baklje i vatromet „Delija“ na dočeku za fudbalere Zvezde