Siniša Mihajlović se nalazi u velikim problemima zajedno sa svojom Bolonjom.

Klub iz prestonice italijanske provincije Emilija-Romanja doživeo je peti poraz u aktuelnoj sezoni Serije A.

Tim koji sa klupe predvodi srpski stručnjak je minimalnim rezultatom izgubio od Napolija.

Takvim ishodom Bolonja je propustila priliku da „pobegne“ iz donjeg doma tabele, ali je ostala na 14. mestu sa svega šest poena iz sedam odigranih mečeva.

„Zaslužili smo bar jedan bod“, rekao je Mihajlović posle utakmice.

Kako je istakao, utakmica je bila u ravnoteži, njegov tim se dobro branio, ali nije stvarao šanse za gol.

„Bili smo superiorni u poslednjih 15-20 minuta i mogli smo do boda, pa je zato razočaravajuće za nas što je rezultat ovakav. Imali smo igru…“

Ključan momenat utakmice se dogodio u 23. minutu kada je Viktor Osimen postigao gol za gostujuću ekipu.

„Šteta što je Danilo napravio grešku pre gola… Nažalost, ovo je jedan nesrećan period za nas“, zaključio je Mihajlović.

Nekadašnji selektor reprezentacije Srbije iza sebe ima težak period borbe sa teškom bolešću i kasnije sa koronavirusom, ali je iz svega uspeo da izađe kao pobednik.

Vredi očekivati da će ga sreća pogledati i u profesionalnoj karijeri… Zaslužio je to, a tračak nade se pojavio nedavnom pobedom nad Kaljarijem rezultatom 3:2, a i u duelu sa Napolijem njegov tim zaista jeste imao šanse za gol, četiri udarca u okvir su uputili njegovi izabranici, ali nisu bili dovoljno precizni, dok je golman Napolija David Ospina bio veoma raspoložen.

Priliku za popravni Bolonja će imati tek 22. novembra, posle reprezentativne pauze, protiv Sampdorije, tima u kom je Mihajlović kao igrač ostavio veliki trag.