Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu Salernitanu sa 2:1, u utakmici 20. kola italijanske Serije A.

Napoli je upisao devetu pobedu u šampionatu i trenutno je šesti na tabeli sa 31 bodom, dok je Salernitana i dalje poslednja sa samo 12 osvojenih bodova.

Salernitana je povela u 29. minutu pogotkom Antonija Kandreve, a izjednačio je Mateo Politano sa penala u četvrtom minutu nadokande prvog poluvremena.

Taj rezultat je bio na snazi sve do 96. minuta kada je Amir Rahmani doneo pobedu domaćem timu.

U istom terminu Đenova i Torino su odigrali bez golova, te je Torino ostao na desetom mestu sa 28 bodova, dok je Đenova na 12. poziciji sa šest bodova manje.

Vanja Milinković-Savić (šest odbrana) i Ivan Ilić, srpski reprezentativci, odigrali su svih 90. minuta, dok je Nemanja Radonjić bio na klupi za rezerve.