Napadač Fulama "prodao je foru" Daglasu Luizu, a ovaj je naseo i doveo svoj tim u loš položaj.

Fulam je u meču 12. kola Premijer lige pobedio Aston Vilu sa 3:0.

Harison Rid je doveo svoj tim u vođstvo u 36. minutu, Aleksandar Mitrović je duplirao prednost u 68. sa penala, a Tajron Mings je autogolom postavio konačan rezultat u 83. minutu.

Meč je prelomljen posle sata igre, kada je kao glavni akter svoju simultanku odigrao Mitrović.

Prvo se na pragu 60. minuta našao u klinču sa Daglasom Luizom. Dok se Mings pravdao posle duela sa Mitrovim saigračem Vilijanom, Srbin je prišao Luizu i ušao sa njim u raspravu.

Daglas je reagovao i gurnuo Srbina, ovaj je „na iskustvo“ pao i izigrao rivala. Sudija je pogledao VAR snimak i ustanovio da je Luiz zaradio crveni karton, dok je Brazilac negodovao sve vreme.

Tek koji minut kasnije Mitrović je pogodio Metija Keša u ruku, iznudio penal i realizovao ga, a Fulam je već tada otišao na nedostižnih 2:0 sa igračem više.

Daglas je sve to gledao „sa hlađenja“, ali nije mogao više sa terena da utiče na ishod meča. Pored terena to nije mogao ni menadžer Stiven Džerard, a ne bi čudilo da, nakon skorašnjih pisanja španskih medija, njemu bude uručen otkaz posle bolnog poraza od „kotidžersa“.

Najviše zahvaljujući Aleksandru Mitroviću, koji bi u tom slučaju samo „pogurao“ legendu Liverpula preko ivice.

BONUS VIDEO: Navijači Zvezde pevaju pred revanš s Ferencvarošom, Mađari ih „poklapaju“