Kapiten košarkaša Crvene zvezde Branko Lazić ispratio je meč fudbalera crveno-belih protiv italijanskog Milana.

Zvezda i Milan su u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope u Beogradu odigrali 2:2, a izjednačujući gol za beogradski klub je u 93. minutu postigao Milan Pavkov.

Prethodno su „rosoneri“ poveli u 42. minutu autogolom Radovana Pankova, izjednačio je Gelor Kanga u 52. minnutu, da bi u 61. Teo Ernandez u 61. postigao jedanaesterac za 2:1.

Pavkov je posle Liverpula krajem 2018. postigao još jedan važan pogodak u Evropi, jer je Zvezda izborila remi, što je oduševilo i Lazića.

„Tebi je život dao sve, a meni Milan Pavkov je“, parafrazirao je Lazić jednu narodnu pesmu i onda dodao „ajde breee“.

Pavkov je dao gol glavom posle kornera koji je izveo Filipo Falko. Da podsetimo, revanš Zvezde i Milana se igra 25. februara u Italiji.