Fudbaleri Sasuola su u spektakularnom meču četvrog kola Serija A savladali Bolonju u gostima sa 4:3.

Jedan od golova za pobednički tim postigao je srpski reprezentativac Filip Đuričić.

Ekipa Siniše Mihajlovića je povela već u devetom minutu preko Roberta Sorijana, a Đuričić je već tri minuta kasnije mogao da donese izjednačenje, međutim njegov udarac je odbranio Lukaš Skorupski.

Sasuolo je ipak postigao gol u 18. minutu preko Domenika Berardija, ali je u 39. Bolonja opet povela preko Matijasa Svanberga i sa prednošću je otišla na poluvreme.

Đuričić je i u 49. minutu imao šansu za gol, pet minuta kasnije se u prilici našao i Berardi, ali je Bolonja ipak povela sa 3:1, pogotkom Rikarda Orsolinija u 60. minutu.

Nadu Sasuolu je dao Đuričić, golom u 64. minutu, a izjednačenje je doneo Frančesko Kaputo u 70. minutu.

Autogol za preokret u 77. minutu je postigao Takehiro Tomijasu, dok je Sasuolo imao šansu za još jedan gol, ali je u šestom minutu nadoknade vremena Đakomo Raspadori bio neprecizan.

Sasuolo je ovim trijumfom stigao do drugog mesta na tabeli sa deset bodova iz četiri utakmice, dok je bolonja na 16. poziciji sa svega tri boda posle četiri odigrana meča.