Prevazišao je tešku povredu, turbulencije u Milanu, zarazu koronavirusom i rešio derbi Milana.

Zlatan Ibrahimović je postigao dva gola za roso-nere koji su rezultatom 2:1 pobedili Inter.

#related-news_0

I znao je kako da proslavi sve to.

Šveđanin je posle golova objavio fotografiju lava umazanog krvlju žrtve koju je ulovio, zaklao i pojeo.

Zlatan je ostavio svoje pratioce u šoku, a potom se ponovo oglasio i naveo zašto je uradio to što je uradio.

„Ja sam kao taj lav. Želeo sam da objavim tu fotografiju posle prošlog derbija. Bilo bi sjajno da sam to uradio posle prvog poluvremena, a ne posle kraja utakmice. Sačuvao sam je i čekala je sledeću priliku. Sada je prilika za to“, naveo je Ibrahimović.

Podsetimo, Milan je u prethodnom derbiju imao dva gola prednosti na poluvremenu, ali je Inter uspeo da napravi preokret i pobedi sa ubedljivih 4:2.