Fudbaleri Mančester junajteda zapamtiće prvo poluvreme meča sa Brentfordom dugo godina.

„Crveni đavoli“ su u tom delu igre nastavili da poniru slobodnim padom i pitanje je koliko će jako tresnuti o dno.

Ako ga već nisu dotakli. Jer, posle poraza od Brajtona na startu Premijer lige (2:1), usledilo je najgore poluvreme poslednjih godina.

Brentford je dočekao „đavole“ u čijoj se startnoj postavi ovog puta našao Kristijano Ronaldo i mogao je samo da nezadovoljno klima glavom na isteku četvrtog minuta nadoknade prvog poluvremena završenog 4:0 za Brentford.

Već u desetom minutu Džoš Dasilva je dao prvi gol za tim koji je do prošle godine igrao Čempionšip.

Matijas Jensen, asistent kod prvog gola postigao je drugi u 18. minutu, Ben Mi je u 30. povisio na 3:0, a onda je sevnula kontra u 35. minutu.

U tri poteza, lopta je išla iz odbrane, preko krila i Ajvana Tonija, do Brajana Mbeuma, koji je lako izašao na kraj sa čuvarom i izašao ispred nemoćnog Davida de Hee.

Španac je svakako delovao pogubljeno, pa je kroz ruke propustio loptu za jedan od golova Brentforda u prvih 45 minuta meča.

Čisto da upotpuni utisak ponora u kom se našao slavni mančesterski klub.

BONUS VIDEO: Kilijan Mbape – najplaćeniji fudbaler današnjice