Kristijano Ronaldo je otišao u Saudijsku Arabiju za rekordan novac, a deluje da će mu to biti jedina nagrada u sezoni.

Al Vehde je eliminisao iz Kupa kralja Al Nasr sa 1:0 golom Bigela u 23. minutu, pa je tako Ronaldo ostao bez još jednom trofeja u Saudijskoj Arabiji.

Poraženi su ranije u Superkupu Rijada, a sada viđe nisu ni prvi u prvenstvu ove zemlje.

Al Nasr je bio bolji rival, ukoliko se gleda samo statistika, ali nije uspeo da upiše poraz.

Imao je čitavo drugo poluvreme igrača više, ali ni to nije pomoglo njegovom timu.

Sve je moglo da bude mnogo drugačije da je Kristijano nakon pokušaja sa penala bio precizniji. Umesto toga je nakon šuta levom nogom pogodio prečku, a trener je pljunuo kada je video šta se desilo.

Tu situaciju pogledajte na snimku pred vama.