Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Jedinstvo puteve u proveri na kraju prvog dela priprema na Zlatiboru.

Zvezda je slavila sa 2:1, a kod oba gola glavni akter je bio Slavoljub Srnić.

Prvo je u 28. minutu Srnić bio pred golmanom Jedinstva, dovoljno da ga spreči da reaguje sigurnije.

Lopta se odbila kao na fliperima i Zvezda je povela 1:0, a autogol je tada pripisan Mitrašinoviću.

Meč na stadionu „Švajcarija“ igran je u dva poluvremena po 30 minuta.

Igrači Jedinstva uspeli su da izjednače rezultat u 53. minutu pogotkom Đorđevića, dok je Srnić minut kasnije postavio konačan rezultat.

On se našao u petercu posle centaršuta po zemlji Ibrahima Mustafe i nije mu bilo teško da samo skrene loptu ka mreži.

Podsećamo, Zvezda prvi deo priprema na Zlatiboru okončava 21. juna, vraća se u Beograd, odakle će nastaviti put Slovenije na drugi deo priprema i naredne okršaje sa jačim protivnicima.

BONUS VIDEO: Srbija povela 1:0 protiv Izraela, namestio Motika, pogodio Lazetić