Fudbaleri Mančester junajteda odigrali su nerešeno 1:1 protiv Vest Bromvič Albiona u utakmici 24. kola Premijer lige.

Domaći su poveli već posle dva minuta igre golom Mbajea Dijanja, ali je Bruno fernandeš sjajnim udarcem doneo izjednačenje minut pre kraja prvog poluvremena.

Mančester je u nastavku imao inicijativu, a poslednu veliku priliku propsutili su u petom minutu zaustavnog vremena kada je golman Sem Džonston čudesno intervenisao nakon udarca glavom ahrija megvajera.

Junajted posle 24 kola zauzima drugo mesto sa 46 bodova, koliko ima i Lester, ali mu gradski rival Siti sada beži sedam bodova i ima jedan meč manje.

Vest Bromvič je ostao na samo dva trijumfa u 24 utakmice i trenutno je na 19. mestu sa 13 osvojenih bodova.