Ekipa Intera je odigrala nerešeno 1:1 na gostovanju Speciji u okviru 32. kola Serije A.

Lider italijanskog šampionata je tako propustio priliku da se dodatno odlepi na tabeli i iskoristi kiks najvećeg rivala. Povela je Specija preko Farije u 12. minutu da bi izjednačenje i konačna rezultat postavio Perišić u 29. minutu.

Ovim remijem, Inter je zadržao prvo mesto na tabeli sa velikih 10 bodova prednosti ispred Milana.

Fudbaleri Sasuoloa pobedili su u gostima Milan sa 2:1.

Poveo je Milan u 30. minutu golom Hakana Čalhanoglua, da bi izjednačenje i pobedu Sasuolou doneo Djakomo Raspadori golovima u 76. i 83. minutu.

Sasuolo je upisao 13. pobedu u prvenstvu i sa 49 poena zauzima osmu poziciju, dok je Milan drugi sa 66 bodova, 10 manje od prvoplasiranog Intera.

Juventus je posle poraza od Atalante, uspeo da zabeleži pobedu posle preokreta na svom stadionu  nad Parmom rezultatom 3:1 (1:1).

Gosti su poveli u 25. minutu golom Brugmana, ali je pred odlazak na odmor poravnao Aleks Sandro, koji početkom drugog poluvremena donosi preokret svojim drugim golom.

Konačan rezultat postavio je još jedan defanzivac Matijs de Liht u 68. minutu.

Juventus je pobedom prišao Milanu na samo jedan bod zaostatka.

Bolonja našeg Siniše Mihajlovića je odigrala nerešeno 1:1 na svom terenu protiv Torina.

Musa Barou je doveo domaće u vođstvo, ali je u 58. minutu Mandragora izjednačio i odneo bod u „grad Fijata“.