Stvarno je neverovatan.

Fudbaleri Norveške pobedili su na gostovanju selekciju Švedske sa 2:1, u meču drugog kola grupe 4 divizije B Lige nacija.

Gosti su poveli golom Erlinga Holana sa penala u 20. minutu, a norveški napadač je postigao i drugi gol za svoju selekciju u 69. minutu.

Konačan rezultat je postavio Entoni Elanga u drugom minutu nadoknade.

Nakon dve pobede Norveška je prva u grupi sa šest bodova, Švedska i Srbija imaju po tri boda, dok je Slovenija poslednja bez bodova.

U drugoj utakmici ove grupe, Srbija je sa 4:1 u Beogradu razbila Sloveniju nakon furioznog durgog poluvremena, pošto je rezultat nakon prvih 45 minuta bio 1:1, da bi u drugom izabranici Dragana Stojkovića sa tri gola došli do velike pobede.

U sledećem kolu u četvrtak Norveška dočekuje Sloveniju, a Švedska na svom terenu igra protiv Srbije.