Crvena zvezda povela je u 164. večitom derbiju protiv Partizana u 58. minutu golom Mirka Ivanića, i to glavom posle kornera.

Nije kreativni vezista crveno-belih poznat po pogocima glavom, ali upravo je na taj način matirao kapitena Partizana Vladimira Stojkovića.

Pravu izmenu napravio je i Dejan Stanković na poluvremenu, pošto je uveo Dijega Falčinelija i Gelora Kangu umesto Njegoša Petrovića i Veljka Nikolića.

Upravo je Kanga bio asistent kod vodećeg pogotka, odlično je izveo korner sa desne strane, a Ivanić se upisao u strelce.

Zvezdin vezista se našao na pravom mestu, iza Obradovića i Zdjelara, a ispred visokog Šćekića, i bolje se snašao od sve trojice da glavom prosledi loptu u mrežu crno-belih za 1:0.