Kada ti se ide, onda stvarno moraš da ideš... Defanzivac Totenhema Erik Dajer doživeo je u meču Liga kupa Engleske s Čelsijem situaciju, kakva se retko viđa u fudbalu. Morao je hitno u toalet, i to usred meča.

Njegov Totenhem gubio je u 4. kolu kupa od „plavaca“ rezultatom 1:0, a da stvar bude još gora po Engleza, Žoze Murinjo je napravio sve izmene.

Tako da Dajer nije mogao da traži da bude zamenjen, već je samo u 75. minutu susreta na novom „Vajt Hart Lejnu“ odjurio do toaleta da obavi nuždu. Nervozni Murinjo bio je u čudu, i posle minut je krenuo za njim u poteru.

Što i ne čudi jer je njegov tim gubio, imao je i igrača manje na terenu. Jasno je da su kamere zabeležile sve.

Portugalski stručnjak nije bio srećan zbog onog što se dešava, a Dajer je posle obavljene nužde projurio pored Murinja i vratio se na teren.

„Pevci“u su golom Erika Lamele u 83. minutu uspeli da izjednače, kasnije i da slave posle penal ruleta. a jedan od strelaca s „kreča“ bio je i Erik Dajer.

I sportisti su ljudi od krvi i mesa i imaju svoje nagone, potrebe…