Strašno je šta može da nastane u besu.

Fudbaleri Partizana i Čukaričkog odigrali su meč kadetske lige, a posle svega loš utisak ostavilo je ponašanje igrača crno-belih iz Humske.

Oni su meč završili kao poraženi 3:2 u 25. kolu prvenstva, a pobedu je Čuki doneo Nikša Delibašić, golom u 85. minutu.

Ovakav epilog je verovatno uticao da poraženi fudbaleri do 17 godina potpuno razbiju vrata u svlačionici na stadionu Čukaričkog.

Delibašić je i jedan od vodećih strelaca u prvenstvu, dok poraz udaljava Partizan od Crvene zvezde, a Čukarički je u borbi za drugo mesto prestigao upravo ekipu iz Humske.

„Brđani“ imaju 59 bodova kao i Partizan, ali bolju gol-razliku zbog čega su na drugom mestu.

Svejedno, napeta trka za titulu prvaka ne opravdava fotografije koje vidimo iz svlačionice.

Izabranici Momira Milete su poveli golom Janka Rakonjca u 23. minutu, zatim je u 34. izjednačio Bogdan Mirčetić.

Čukarički je otišao na poluvreme s prednošću pošto je Uroš Tegeltija pogodio u 38. minutu.

Partizan je opet poravnao u 65. minutu, pogotkom Nemanje Ilića, da bi konačan rezultat postavio spomenuti Delibašić i izazvao bes u taboru Partizana.

BONUS VIDEO: Majstorija Dušana Tadića za vodstvo Ajaxa