Ubedjliv trijumf Zvezde.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su TSC u prijateljskoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu rezultatom 3:0.

Zvezda je od prvih minuta pokazala da želi pobedu, a prvi korak ka njoj napravili su u 9. minutu nakon akcije Osmana Bukarija.

Krilni fudbaler Zvezde je odlično „promešao“ odbranu rivala, izašao je sam pred gol TSC-a malo iskosa. Njegov šut Veljko Ilić je uspeo da kratko odbije, ali se lopta vratila u noge krilnom fudbaleru crveno-belih, a on asistirao Mirku Ivaniću koji je loptu prosledio u gol.

U 27. minutu na semaforu je stajalo 2:0, pošto je upravo Ivanić šutirao, Ilić nesigurno reagovao, na odbitak natrčao Piter Olanjinka, obišao golmana rivala i loptu smestio u prazan gol.

Tim rezultatom završeno je prvo poluvreme, da bi u drugom crveno-beli stigli do još jednog gola nakon prodora Stefana Mitrovića i pasa za Žan-Filipa Krasoa, koji je lako, sa pet metara, pogodio mrežu rivala.