Fudbaleri Totenhema savbladali su Barnli rezultatom 4:0 u utakmici 26. kola engleske Premijer lige.

Ekipa Žozea Murinja je već posle dva minuta igre stigl do gola nakon što je Hjon-Min Son asistirao Geretu Bejlu za vođstvo od 1:0.

Bejl je nakon gola upsiao asistenciju u 15. minutu posle koje je Haro Kejn povisio na 2:0, da bi pitanje pobednika rešio Lukaš Mura koji je u 31. minutu postigao treći gol.

Konačan rezultat postavio je Bejl drugim golom na meču i to ponovo posle asistencije Sona, u 55. minutu.

Iskusni Velšanin je kao veliko pojačanje stigao iz Reala, ali mu je slaba fizička sprema zadavala puno muka od povratka iz Madrida.

Bejl je u poslednje vreme počeo da pokazuje da još uvek nije za bacanje.

Postigao je četiri gola i upisao tri asistencije na poslednja četiri meča pa su stigle pohvale i od Žozea Murinja.

Totenhem se trenutno nalazi na osmom mestu sa 39 bodova, četiri manje od petoplasiranog Čelsija i šest manje od četvrtoplasiranog Vest Hema.

Ekipa Barnlija posle 26 kola drži 15. mesto sa 28 bodova.