Pobeda PAOK-a.

Fudbaleri PAOK-a pobedili su u nedelju u gostima Janjinu rezultatom 3:1 u meču petog kola Superlige Grčke.

Dva gola za PAOK postigao je Janis Konstantelijas u četvrtom i 33. minutu, kao i srpski reprezentativac Andrija Živković u 77. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Jorgos Pamlidis u 25. minutu. Andrija Živković je ušao u igru u 58. minutu u ekipi PAOK-a, dok je Živko Živković bio na klupi za rezerve.

Živković je gol proslavio gestikulirajući ka domaćim navijačima, što je umalo izazvalo opštu tuču.

PAOK je drugi na tabeli sa 10 bodova, dok će klub iz Soluna u narednom kolu dočekati Volos. Janjina je devet sa pet bodova, a u narednom kolu gostovaće Panseraikosu.

U ostalim utakmicama petog kola Superlige Grčke postignuti su sledeći rezultati: Olimpijakos – Kifisijas 4:0, Aris – Panetolikos 3:0 i Volos – Asteras 1:2.