Neverovatno šta je uradio Aleksandar Mitrović, zabeležio je het-trik već u prvom poluvremenu, a njegov Fulam vodio je 5:2 protiv Bristola prilikom odlaska na predah, u meču 27. kola Čempionšipa.

Ne jedan, ne dva, nego tri pogotka upisao je srpski napadač za samo 45 minuta i još jednom oduševio sve na Ostrvu.

Fulam je najpre gubio na svom terenu od Bristola, a onda je Mitrović stupio na scenu.

Najpre je u 21. minutu zatresao mrežu za izjednačenje, da bi gosti opet poveli, ali su Kebano i Karvaljo pomogli da Fulam stekne prednost kao najava za šou Mitrogola.

Na asistencije Kirnija je srpski golgeter još dva puta prosledio loptu u metu, u 41. i prvom minutu nadoknade, za velikih 5:2 na poluvremenu.

Rapsodija Mitrovića za pamćenje, kao što se piše na društvenim mrežama – ukucao je šifru za igricu.

Srpski reprezentativac je došao do 27. gola na 24 utakmice u Čempionšipu ove sezone.