Napadač Barselone Serhio Aguero moraće da ostane u bolnici posle veoma zabrinjavajuće scene iz utakmice sa Alavesom.

Aguero se u meču sa Alavesom uhvatio za grudi i požalio na bol, zbog čega je bio pod nadzorom lekara od izlaska iz igre u 41. minutu.

Prebačen je u bolnicu zbog ubrzanog rada i jakog kucanja srca, a Barselona ne želi da rizikuje zdravlje svog igrača.

Zbog toga će Aguero ostati na ispitivanjima, a u bolnici će mu uraditi kompletan pregled srca, kako bi probali da ustanove uzrok nelagode.

Agueru je prema pisanju lista Sport, otkrivena aritmija, problem sa kojim se Serhio susretao i ranije. Argentinac je ove sezone odigrao samo pet mečeva za Barselonu.

Tek što se vratio iz jedne povrede, dočekala ga je nova muka. Jedini gol sezone, Aguero je dao protiv Real Madrida.

Podsećamo, Barselona je meč sa Alavesom u subotu uveče završila remijem 1:1. Gol za Barsu postigao je Memfis Depaj u 49, a pogodak za Alaves postigao je Luis Rioha u 52. minutu.

BONUS VIDEO: Mitrovićev het-trik za Fulam protiv VBA