Romelu Lukaku, napadač fudbalske reprezentacije Belgije, napravio je veoma lep gest nakon vodećeg gola koji je postigao za svoju selekciju.

On je u desetom minutu meča protiv Rusije nakon velikog kiksa odbrane „zbornaje komande“ iskoristio poklon i zatresao mrežu ovog tima, nakon čega se zatrčao prema kameri.

Kada je došao do nje, Lukaku je glasno povikao „Kris, Kris, volim te!“

Lukaku i Eriksen su inače saigrači u ekipi Intera i bili su među najzaslužnijim fudbalerima za „skudeto“ koji su „neroazuri“ osvojili više nego ubedljivo.

Belgija je EURO 2020 otvorila pobedom nad Rusijom od 3:0, a Lukaku je postigao dva gola.

Podsećamo, Kristijan Eriksen je kolabirao u završnici prvog poluvremena duela koji je njegova Danska igrala protiv Finske.

Nakon toga su na terenu usledile dramatične scene, a Eriksen je nakon ukazane pomoći prebačen u bolnicu na dalja ispitivanja. Ubrzo su se oglasili i njegov menadžer, kao i sama UEFA.