Foto:Screenshot

Hrvatska glumica Tamara Garbajs srpskoj javnosti poznata je po ulozi Lele u filmu "Čitulja za Eskobara" gde je tumačila partnerku Vojina Ćetkovića.

Tamara je rođena u Zagrebu 1976. godine, a vrlo mlada ušla je u manekenske vode. Njena karakteristična lepota bila je primećena, te je sa šesnaest godina proglašena Licem godine i tako je dobila priliku da otputuje u Ameriku.

PROČITAJTE JOŠ:

Posle Los Anđelesa i Njujorka, otišla je u Italiju gde je dugo živela u Milanu, ali iako joj je bila predviđana bogata manekenska karijera, ona je odustala od toga i vratila se u rodnu Hrvatsku gde je izgradila glumačku karijeru.

Igrala je u brojnim hrvatskim sapunicama, kao što su „Larin izbor“, „Ljubav u zaleđu“, „Obični ljudi“, „Vatre ivanjske“, a sarađivala je i sa našim glumcima u seriji „M(j)ešoviti brak“, kao i na filmu „Čitulja za Eskobara“, gde je tumačila Lelu koja je promenila pol, a onda zavela druga iz odelenja, odnosno kriminalca Gandija koga je tumačio Vojin Ćetković.

U međuvremenu, Tamara se udala za vaterpolistu Hrvoja Šintića sa kojim je dobila sina Tomu, ali su posle šest godina stavili tačku na ovaj brak. Danas je udata za lekara Danka Velimira Vrdoljaka sa kojim ima ćerku Nušu.

Iako je prošlo skoro dve decenije od filma „Čitulja za Eskobara“, Tamara je podjednako lepa kao i tada, čemu svedoče fotke sa društvenih mreža.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Ostavi prvi komentar