Oglas

Screenshot 2025-05-09 154552
Printskrin Youtube/Đogani
Printskrin Youtube/Đogani

Đole Đogani i Donald Tramp bacaju pare, piju, a onda skaču iz aviona VIDEO

09. maj. 2025. 16:44

Đole Đogani ne prestaje da iznenađuje.

Oglas

Poznati denser i muzičar Đole Đogani objavio je novu pesmu pod nazivom "Džaba džaba", a prateći spot već izaziva lavinu komentara na društvenim mrežama.

Ono što najviše privlači pažnju jeste način na koji je spot urađen – gotovo u potpunosti pomoću digitalnih vizuala i animacija, u stilu najnovijih trendova. Međutim, ono što ga zaista izdvaja jeste pojava – ni manje ni više – nego Donalda Trampa, predsednika Sjedinjenih Američkih Država. U ovom zabavnom vizuelnom spektaklu, Tramp svira klavir zajedno sa Đoganijem, baca dolare, pije, i na kraju – skače iz aviona.

U spotu se pojavljuje naravno i Vesna Đogani, koja je prikazana kao dama u zlatnoj odeći okružena luksuzom, čime dodatno pojačava glamurozni, ali i ironično-satirični ton celog spota.

Pesma "Džaba džaba" nosi prepoznatljiv ritam Đoganijeve produkcije – klupski dens. Tekst aludira na to da novac i status ne znače mnogo ako u životu nema prave vrednosti – što se, ironično, ogleda u raskošnim scenama iz spota, a kako sve izgleda pogledajte u nastavku:

https://www.youtube.com/watch?v=Zq-gp-xrhuM&t=17s

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare