Oglas

Mika Aleksić stigao na suđenje u Palatu pravde, aktivisti mu dobacivali "Silovatelj" VIDEO

20. dec. 2022. 10:56

Suđenje Miroslavu Aleksiću, vlasniku i učitelju glume koji je optužen da je silovao i seksualno zlostavljao prolaznice svoje škole "Stvar srca", među kojima su i glumice Milena Radulović i Iva Ilinčić, nastavlja se danas u Višem sudu u Beogradu. Aleksić je nešto pre 11 sati stigao u Palatu pravde.

Oglas

Ispred suda su prisutni i aktivisti, koji su pružili podršku glumici Radulović sa transparentom na kome piše: "Verujemo Mileni Radulović".

1671529488-20221220_103214-scaled.jpg
Foto: Sofija Bogosavljev/Nova.rs | Foto: Sofija Bogosavljev/Nova.rs

U trenutku kada je Aleksić stigao u sud, aktivisti su mu dobacivali "Silovatelj".Podsetimo, profesoru glume Miroslavu Aleksiću sudi se za nekoliko krivičnih dela silovanje. Takođe, sudi mu se i za nedozvoljene polne radnje.BONUS VIDEO: Velika akcija policije: Zaplenjeno 50 kg droge

Oglas

video-cdn src="https://best-vod.umn.cdn.united.cloud/stream?asset=muphapsenjezaplena50kgmarihuanedz-novas-worldwide&stream=hp3500&t=0&player=m3u8v&sp=novas&u=novas&p=n0v43!23t001" video-id="2891173"]

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare