Foto: Nemanja Jovanović/Nova.rs

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova završili su pregled Narodne skupštine, nakon što je dojavljeno da je u ovom objektu postavljena bomba.

Kontradiverzione ekipe, koje su odmah upućene na lice mesta, ustanovile su da je dojava lažna, a prilikom pregleda Narodne skupštine nisu pronađeni nikakvi sumnjivi predmeti, piše Blic.

Podsetimo, potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je ranije da je juče oko 20.47 časova, na sistem „192“ prijavljeno da je u Narodnoj skupštini postavljena bomba.

„Večeras oko 20.47 časova, na sistem „192“ prijavljeno je da je u Narodnoj skupštini postavljena bomba. Na lice mesta odmah su upućene kontradiverzione ekipe koje će izvršiti kompletan pregled ovog objekta“, izjavio je ministar Dačić.

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare