Oglas

1711708136-shutterstock_2334796037-1024x576.jpg
Foto: Shutterstock/Baloncici
Foto: Shutterstock/Baloncici

Potpisan ugovor o partnerstvu Beogradske arene i Koka kole

autor:
18. dec. 2025. 15:09

Kompanija Koka kola (Coca-Cola) HBC Srbija potpisala je danas ugovor o partnerstvu sa Beogradskom arenom, čime je postala njen zlatni partner i zvanični dobavljač bezalkoholnih pića u naredne četiri godine.

Oglas

Ugovor o partnerstvu podrazumeva učešće Koka kole u aktivnostima koje organizuje Beogradska arena, kao i pravo brendiranja prostora dvorane, a proizvodi te kompanije biće dostupni na više lokacija u Areni, navodi se u saopštenju Koka kole.

Generalni direktor Beogradske arene Stefan Babić je na potpisivanju ugovora rekao da Arena, kao najveća hala na Balkanu koja godišnje primi više od dva miliona posetilaca, zaslužuje da uz sebe ima premijum partnera kao što je Koka kola sistem.

"Ovo partnerstvo odražava našu zajedničku posvećenost podizanju kvaliteta i doprinos daljem razvoju Beogradske arene kao ključne destinacije za velike manifestacije iz sveta sporta i zabave, kako za domaće posetioce, tako i za goste iz cele Evrope i sveta", rekao je generalni direktor kompanije Koka kola Srbija Saša Marković.

Pratite nas na društvenim mrežama:

Koje je tvoje mišljenje o ovoj temi?

Učestvuj u diskusiji ili pročitaj komentare