Kraj sezone za srpskog tenisera

Srpski teniser Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u drugo kolo Mastersa u Parizu, pošto je u prvom poražen od Britanca Kamerona Norija sa 6:2, 6:4.

Meč je trajao 70 minuta, ovo je bio njihov drugi međusobni duel i drugi trijumf Britanca, koji je trenutno 13. na ATP listi.

Kecmanović nije imao nijednu brejk priliku, Nori je osvojio prvi set pošto je dva puta uspeo da dođe do brejka, u trećem i petom gemu.

Kecmanović je bio ravnopravan rival u drugom setu samo do rezultata 2:2, Nori je potom u petom gemu napravio brejk, a onda je mirno meč priveo kraju.

Britanac će u drugom kolu igrati sa pobednikom meča između Hrvata Borne Ćorića i Francuza Korentina Mutea.

Najbolji srpski teniser Novak Ðoković braniće titulu u Parizu, slobodan je u prvom kolu, a drugom će se sastati sa pobednikom meča između Argentinca Dijega Švarcmana i Amerikanca Maksima Kresija.

Masters u Parizu igra se za nagradni fond od 6.008.725 evra.