Nisu imali šanse.

Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna.

Laslo Đere je nakon poraza u singlu od senzacije turnira Artura Kazua, eliminisan i konkurenciji dublova.

On je u paru sa Krisom o Konelom eliminisan od zvaničnih šampiona Australijan opena Rinkija Hidžikate i Džejsona kublera rezultatom 6;:1, 6:4.

U prvom setu smo videli dominaciju australijske kombinacije koja je sa dva brejka za samo 26 minuta uspela da dođe do prednosti u setovima.

U drugom setu je viđena velika borba, i tu je bilo prilike da se situacija zakuva, ali je na kraju presudio kvalitet šampiona.

Nakon što su u trećem gemu spasili brejk loptu, Đere i O’Konel su propustili priliku u šestom gemu da oduzmu servis. Za to su bili kažnjeni već u narednom, a kada su u osmom gemu propustili priliku da se vrate bio je to i definitivno kraj xturnira za srpskog igrača.